Partneri

Daniel Střelec

Zariadil to, aby do veľkej miery Technológie bez zraku vyzerali tak, ako vyzerajú.

Pomohol s prechodom na novšiu šablónu a trpezlivo zapracovával moje požiadavky, aj keď, ako sám hovorí, bežne s úpravou už existujúcich šablón nepomáha a radšej robí šablóny na mieru. O to viac si pomoc vážim.

Eva Barániková

Je autorkou krásneho a výstižného loga Technológií bez zraku a pomohla mi s grafikou aj pre seriál Víkendové mikrotipy, ktorý bežal na sociálnych sieťach. A tým naša spolupráca určite nekončí.

Kikiriki Games

Je herné štúdio, ktoré vyvíja prístupné a inkluzívne hry tak, aby si ich mohli zahrať všetci hráči bez rozdielu.

Okrem toho, že som testovala ich hru To the Dragon Cave ešte pred uvedením na trh, pred vydaním hry tu vyšiel aj rozhovor s Janou Kuklovou (jednou zo zakladateľov) a takisto recenzia hry. Pevne verím, že budeme v spolupráci pokračovať aj v budúcnosti.

Portál Pélion

Je vzdelávací portál pre nevidiacich používateľov informačných technológií. Zhromažďuje všetky možné informácie, ktoré môžu používateľom pomôcť zorientovať sa v používaní webov a mobilných aplikácií s asistenčnými technológiami.

Mám tú česť, že zopár článkov mi u nich už vyšlo.

Radek Pavlíček a konference Agora

V roku 2022 som mala tú česť vystúpiť na online konferencii Podzimní Agora s príspevkom o prístupných aplikáciách na čítanie elektronických kníh. Takisto som v rámci Technológií bez zraku pomohla s propagáciou a na FB stránke sa Agora aj vysielala.

Dúfam, že v spolupráci budeme pokračovať aj naďalej.